среда, 6 февраля 2013 г.

речь януковича о белой церкви вся версия

А.КУЛИКОВ: Ми сьогодн трохи зазирнули до Вашого приватного життя…  

В.ЯНУКОВИЧ: Безумовно, це така сфера, в яку втручатисяне бажано нкому. Кожна людина живе свом особистим життям. Душа нв якому раз не дозволя, щоб хтось по нй топтався. ґ щось святе, як кажуть,см'я.  Я вважаю, що кожна людина ма право на приватне життя. ¶ так сторони,нема значення – полтик це чи не полтик, яка належить йому,  вн не хоче, щоб хтось втручався, торкався.

А.ТКАЧЕНКО: Тобто це все таки бльш приватне, нж державне? 

В.ЯНУКОВИЧ: Це власне переконання кожно людини, вруюча людина ходить в ту церкву, до яко вона належить. ¶ все. Тут абсолютно… У мене питань нема зайти в будь-яку церкву. Зайти. Я  в мечет спокйно заходжу, коли буваю там.Католицьк церкви за кордоном – все це сторя, цкаво. А молитися кожна людина ходить туди,  в ту церкву, до яко вона належить. ¶ це цлком…

А.ТКАЧЕНКО: А Ви свдомо не ходите в нш церкви, крм Московського патрархату? Маю на уваз Кивського чи греко-католикв…

В.ЯНУКОВИЧ: Здесь вот, там за территорией с той стороны, там какой-то целебный источник и там была церквушка. Ну и люди, как говорится, по старой памяти, всегда ходили туда пить воду. И над этим источником был сделан такой навес простой, примитивный с крестиком, и по большим праздникам народ подъезжал. Там дорога была машинами и людьми вытоптана… Мы сейчас отремонтировали там дорогу и построили ну такую, раза в три, наверное, больше, такую беседку с куполом над этим источником. И уже если дождь, а люди приходят, уже есть куда спрятаться, постоять, помолиться.

КРАЩА КОНСТИТУЦ¶Я ТА, ЯКА ВИКОНУґТЬСЯ

Янукович: кто-то играет, пытаясь ослабить власть. Но не удастся!

Комментариев нет:

Отправить комментарий